top of page
Başlıksız-1
IMG_9454
A
IMG_9456
Q
S
W

Ezgi Ilkimen

Öncelikle ilgi ve alakanız beni çok memnun etti çünkü bir başak burcu olarak kafamda çok ayrıntı vardı ve acaba size bunları aktarayım derken sizi sıkar mıyım diye hep çekindim.Ama sabırlı tavrınız ve ilginiz gerçekten harikaydı bunun için çok teşekkür ederim. Bunun yanında gerçekten süreç hızlıydı hiç vakit kaybı olmadan boyandı ve elime ulaştı. İçimden 'ya nerde kaldı bu ceket'  demedim.Ayrıca yeteneğiniz ve emeğiniz için çok teşekkürler.

Ilkim I.E.

Ellerinize sağlık çok teşekkür ederim, size attığım fotoğraftan daha güzel olmuş. Efsanesiniz cidden diyecek hiçbir şey bulamadım.

Ceren Dmirayak

Bugün hediyem bana ulaştı.Ablamın 'desen seç' derken ne kastettiğini anlamamıştım. Böyle bir şey beklemiyordum. Aldığım en orjinal hediyelerden biriydi. Ellerinize sağlık çok beğendim.

Aysu Ayalan

Paketi açtığımda çok mutlu oldum. Ceketim tam istediğim gibiydi. Çizimi, boyaması her şeyiyle çok güzeldi.Şimdi yeni bir tane kot ceket daha aldım en kısa zamanda onu da size göndericem. Çok çok teşekkür ederim

Gizem Kazan

Başka bir eşi olmayan bir cekete sahip olmduğum için çok mutluyum.Artık giymem dediğim ceketim şimdi baş tacım.Emeğinize sağlık Hello Stranger Jacket ekibi :)

Yelizssl

Ceketim harika bir kalite gerçekten.Fotoğraflardan çok daha iyi.Gerçekten minnettarım ilginiz için, her şey dilediğiniz gibi olsun.

Selin Okman

Konsept olarak baştan süper.Desenli ceketler çok hoş duruyor ama bu ceketin el boyaması olması çok daha özel yapıyor resmen arkamda sanat taşıyorum !! Eski bir ceketimi gönderdim ve artık bayılarak giyiyorum ve seçtiğim desenle kendimi temsil edebiliyorum çooook memnunum ve herkese tavsiye ediyorum.

Hasan Çüm

Kendi fotoğrafımı sırtımda taşımak farklı ve güzel bir his.Anılarımızı ölümsüzleştirdiğin için teşekkürler Hello Stranger Jacket.

Demet Türüng

Hello Stranger Galaksi Ceketim,bazen gökyüzünde bazen sokaklarda,en önemlisi de ruhumla buluşan bir parça.Kendimi özel hissetmenin eşsiz bütünlüğü diyebilirim.Daha nice modellerle ve renklerle ışıldamaya,iyi ki varsınız.

Eda Serinkaya

 Diğer Hello Stranger ceketler ve bence mükemmel diyebileceğim kişiye özel tasarım ceketim bir harika.Hello Stranger ekibinin yaratıcı ve canlı fotoğraflarıyla birlikte bir de harika bir çıkarması inanılır gibi değil.Ellerinize sağlık harika bir iş başarıyorsunuz.

Samet Kerim Akan

Ceket için teşekkür ederim.Sevgilime yaptırabileceğim en iyi hediyeyi yaptırmışım.İnsanların hayallerini fırçanızla kullanılabilen bir hediye haline getiriyor ve bunu muazzam yapıyorsunuz.Çok güzel duygulara aracı oldunuz.

Nil Alan 

Ceket elime geçti ve muhteşem ! Yeteneginize ve ellerinize sağlık.Bayıldım! Harikasınız ve kesinlikle büyütün bu işi.Yine böyle bir şeyler istediğimde iletişime geçeceğim.

bottom of page